Latviski
English
По-русски

Prof. Olafs Ūdris

Ārsts-terapeits. Hematologs

Dr.med. Olafs Ūdris ir pabeidzis Rīgas Medicīnas institūtu ( Tagad Rīgas Stradiņa universitāte). Pēc Medicīnas institūta beigšanas sāka strādāt par terapeitu Krustpils slimnīcā. Tur viņš bija ļoti iecienīts ārsts un pēc tam, kad dakteris tika uzņemts aspirantūrā Rīgas Medicīnas institūtā, vēl ilgus gadus krustpilieši brauca pie viņa uz Rīgu konsultēties.

Aspirantūrā viņa zinātniskais vadītājs bija leģendārais profesors Kristaps Rudzītis. Pēc aspirantūras beigšanas dakteris O.Ūdris aizstāvēja doktora disertāciju un sāka vadīt zinātniskās pētniecības nodaļu Medicīnas institūtā. Viņa pakļautībā bija vairāk par 30 zinātniekiem, to starpā 12 zinātņu doktori.

O.Ūdris ir speciālizējies asins slimībās, bet labi pārzina iekšķīgo slimību plašo spektru. Viņš ir daudzu zinātnisku publikāciju autors, kā arī divu medicīnas grāmatu “Iekšķīgās slimības” un “Aknu pataloģijas jautājumi” līdzautors.

Pēdējo 20 gadu laikā viņš medicīnas centrā “Balt-Med-Ros” veiskmīgi ārstē pacientus, gūstot labus panākumus arī sarežģītos gadījumos, kad ilgstoši pacienti bija bez pareizas diagnozes vai arī ārstēšana nav palīdzējusi.

Citi Speciālisti

Dr. Edgars Ginevičs

Ārsts traumatologs-ortopēds. 

Dr. Alla Hačaturjanca

Radiologs-diagnosts. Ultrasonogrāfijas speciālists -vēdera dobuma  -vairogdziedzera -krūts dziedzeru - virspusēji novietotu audu -siekalu dziedzeru

Dr. Ļudmila Rjauzova

Homeopāts. Akupunktūras speciālists

Call Now Button