Latviski
English
По-русски

Medicīnas centrs “Sol Med”

Medicīnas centrs "SolMed"
Medicīnas centrs ``Solmed`` tika dibināts 1992.gadā, un jau vairāk kā 20 gadus sniedz medicīnas un stomatoloģijas pakalpojumus Rīgā un Jelgavā.

Mūsu centrā strādā augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti ar lielu pieredzi profesionālā darbībā, un individuālu pieeju katram pacientam. Medicīnas centrā ``Solmed`` ir speciālisti dažādās specializācijās - terapijā, hematoloģijā, ķirurģujā, dermatoloģijā, neiroloģijā, diagnostikā, fizioterapijā, akupunktūrā un stomatoloģijā. Lielu uzmanību pievēršam jaunajām tehnoloģijām un aktualitātēm ko realizējam savā profesionalajā darbā.

Medicīnas centrs atrodas Kr.Valdemāra ielā 36 (ieeja no Ģertrūdes ielas).

Kā Hipokrats ir sacījis: “Slimību ir vieglāk novērst, nekā ārstēt!”, tāpēc mēs iesakām Jums savlaicīgi pievērst uzmanību savai veselībai, un izvēlēties kvalificētu speciālistu. Mums ir ļoti svarīga Jūsu veselība un laba pašsajūta.

Kādēļ izvēlēties ``Sol Med`` medicīnas centru?

Medicīnas centrs atrodas Rīgas centrā. Neskatoties ka esam centrā, Jūs vienmēr atradīsiet vietu kur novietot auto vai ērti nokļūsiet pie mums ar sabiedrisko transportu.
Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam

Medicīnas centrā pieejamas konsultācijas pie dažādiem veselības speciālistiem, kā arī ultrasonogrāfijas izmeklēšana un citi testi un procedūras

Mēs taupam Jūsu laiku

Mēs taupam Jūsu laiku

Jums nebūs jāgaida rindā pie speciālista vai uz kādu procedūru. Organizēsim darbu tā lai katram pacientam individuāli būtu pietiekami daudz laika aprunāties ar ārstu – speciālistu.

Mēs esam pieredzējuši speciālisti

Mēs esam pieredzējuši speciālisti

Mūsu klīnikā strādā vairāk kā 12 dažādi speciālisti. Atnākot pie mums jūs uzticat savu veselību speciālistam ar ilggadēju pieredzi savā profesijā, kuriem ir zinātniski grādi un ir liela autoritāte kolēģu un pacientu vidū.

Viena komanda

Viena komanda

Sarežģītās situācijās ārsts sasauc konsīliju, kur piedalās pārējie kolēģi. Ja ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, mūsu speciālisti sagatavos Jūs,veiks visu nepieciešamo operācijai un aprūpei pēc operācijas.

Mūsu vērtības

Mūsu vērtības

Pieejamība, atvērtība, laipnība un bērniem draudzīga vide, kas neveidos bērnam noliedzošu attieksmi pret ārstiem un izmeklējumiem.

Mēs esam pieejami

Mēs esam pieejami

Lai pierakstītos pie speciālista mūsu klīnikā jums nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Atkarībā no Jūsu sūdzībām kompetentās administratores palīdzēs Jums ar speciālista-ārsta izvēli.

Call Now Button